נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך לארגן לבעל החיים שלך פינת שינה מושלמת

אזור שינה עבור החיה שלך

כולנו אוהבים להנות בסוף היום מכניסה למיטה נעימה בחדר שלנו. פינה שהיא לחלוטין רק שלנו. שם אנחנו מרגישים מוגנים וחשים הכי בנוח בעולם. גם לחיית המחמד שלנו מגיעה פינה כזאת. מקום שהוא רק שלהם ובו הם יכולים לחוש בטוח להניח את הראש, איך יוצרים פינה כזאת, הנה הרשימה בעשרה צעדים.

 

צעד ראשון

בחרו מקום שקט ונוח עבור בעל החיים שלכם, תוודאו שהמיקום שבחרתם יאפשר להם לישון בשקט ובמקום בו הם מרגישים בטוחים. זהו שלב מכריע עבור כל יצור חי, כאשר אנחנו מרגישים בטוחים, אנחנו ישנים בשקט ובשלווה.

אזור שינה עבור החיה שלך

צעד שני

כולנו אוהבים להיכנס למיטה נקייה עם מצעים מריחים בריחות פרחים, בעלי החיים לא שונים מאיתנו. גם הם אוהבים להניח את הראש במקום נקי, לכן וודאו שפינת השינה שאתם מכינים לבעל החיים שלכם נקי ומסודר.

 

שמיכה וכרית

בעלי החיים למרות שניתן לחשוב שיכולים להסתדר כמעט בכל תנאי, מה שלרוב נכון, יעדיפו גם הם שמיכה להתכרבל בה וכרית להניח את הראש. ככל הנראה הם היו נרדמים גם בלעדיהם, אך כך השינה שלהם תהיה שלווה ובטוחה יותר.

 

 הגנה מהשמש

מקמו את הפינה כך שקרני השמש בבוקר לא יגיעו אל בעלי החיים, קרן אור מוקדמת עלולה להסיח את דעתם ולהפריע להם בשנת הלילה החשובה להם כל כך.

 

טמפרטורה

האם הייתם יכולים לישון בחדר מקפיא בחורף אפילו עם שמיכת פוך?  הייתם שורדים בקיץ ללא מזגן או מאוורר, כך גם בעלי החיים, הם זקוקים לטמפרטורה הנוחה להם, מהי הטמפרטורה? את זה תגלו בעצמכם במהלך הטיפול, כל בעל חיים והצרכים שלו.

 

גודל המיטה

כדאי לוודא שהמיטה או המקום שאתם מכינים לבעל החיים שלכם עונה למידותיו, ארגז קטן שמספיק לחתול לא יתאים לכלב בינוני ועם כל המאמץ שתשקיעו, במידה והמיטה לא תהיה במידה ה נכונה, מאמציכם יהיו לשווא.

אזור שינה עבור החיה שלך

בחר את המיקום המתאים

המקום האידאלי לשינה עבור כולנו הוא מקום שקט ולא מרכזי שם נוכל לישון ללא הסחות דעת. כך גם עם בעלי החיים, שאצלם החושים חדים יותר ושנתם מוסחת בקלות יתרה, מקמו את פינת השינה בפינה שקטה בבית.

 

המנע ממפגעים

נקו את אזור השינה כך שלא יכיל אלמנטים שיוכלו לפגוע בבעל החיים שלכם. מטרדים כמו שואבי אבק, או אריזות ריקות למחזור יכולים להפריע וחלילה לפצוע את בעלי החיים, ספקו להם סביבה נקייה.

 

הפרדה

שימרו על אזור השינה של בעלי החיים מופרדים מאזורי התנועה בבית,  אל תמקמו את המיטה ליד שירותים או בפרוזדור שכולם עוברים בו.

 

מקום מסתור

השאירו לבעלי החיים ארגז, או מחיצה שישמשו להם כמסתור, גם אנחנו לא אוהבים לישון חשופים לעיני כל, אלא לרוב מעדיפים לישון בחדר סגור

אזור שינה עבור החיה שלך

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים